aluminum forgings for high-spe
automotive aluminum forgings

produkt

PAJISJE PROFESIONALE FALAS ALUMINI

më shumë >>

për ne

Rreth përshkrimit të fabrikës

about

çfarë bëjmë ne

Kunshan Chenshun Formëzimi i aluminit Co, LTD., I themeluar në vitin 2000, ka në pronësi tre kompani, përkatësisht, Kunshan Chenshun Alumini, Kunshan Chenshun Alumini falsifikim bashkë., LTD., Dhe Kunshan Chenshun Auto pjesë alumini Co, LTD., Me një vjetor vlera e prodhimit prej 200 milion juan. Ashtë një grup i nxjerrjes së aluminit, përpunimit të aliazhit të aluminit, zhvillimit të pjesëve të aliazhit të automjetit automobilistik si një nga ndërmarrjet e integruara.

më shumë >>
Mëso më shumë

Gazetat tona, informacionet më të fundit në lidhje me produktet tona, lajmet dhe ofertat speciale.

Klikoni për manual
 • DESIGN TEAM<br>

  EKIPI I DIZAJNIT

  Ne kemi një ekip të fortë të dizajnit R & D,


  mund t'ju ofrojë një të përshtatshme


  dizajn me një ndalesë në


  shërbimi i produktit.

 • PERFECT SYSTEM

  SISTEMI PERFEKT

  Ne kemi një të fortë dhe të plotë


  sistemi pas shitjes, në mënyrë që


  prodhimi dhe shitjet janë


  mos u shqeteso.

 • QUALITY ASSURANCE

  SIGURIMI I CILITYSIS

  Ne kemi pajisje perfekte testimi


  dhe profesionistë të testimit për tu siguruar


  çdo pjesë e produkteve tuaja janë


  produkte të kualifikuar.

KAPACITETI

Vazhdimisht kërcen ndërmarrjen e falsifikimit të aliazhit të aluminit

Lajme

PAJISJE PROFESIONALE FALAS ALUMINI

Si të poziciononi dhe analizoni tregun për falsifikimin e aluminit

Falsifikimi i aluminit është përdorur gjerësisht në çdo ditë ...

Si të poziciononi dhe analizoni tregun për falsifikimin e aluminit

Falsifikimi i aluminit është përdorur gjerësisht në çdo ditë ...
më shumë >>

A mund të reformohet procesi i nxjerrjes së aluminit

Nxjerrja e aluminit është një makinë që shkrin shapin ...
më shumë >>

A është e garantuar siguria e të gjithë trupit të aluminit se si të riparoni

Përdorimi i aluminit në automobila tregon një inc ...
më shumë >>