Na kontaktoni

Co Formëzimi i Aluminit Kunshan Chenshun, LTD

 

Adresë

Nr. 99, Rruga Shipai Yipin, Qyteti Bacheng,

Qyteti Kunshan, Provinca Jiangsu

 

Posta elektronike

xin@cs-forging.com

13773172312@163.com

 

Telefoni

0512-55187243

+86 13773172312

 

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtune, E diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni